Čtěte rychle a snadno vaše eKnihy z wooky.jenprocasopisy.cz.
Prosím updatujte si svůj Internet Explorer 6 nebo použijte jiný webový prohlížeč.
košík
0 položek
 
Platební systém wpay
více
 

Přes mobil

Vodafone T-mobile O2

Kartou

Maestro Master Card Visa

Online bankovní převod

službu poskytuje payu
Ceska sporitelna fiobanka moneta Money Bank reiffeisenbank mbank sberbank era csob

Bankovním převodem

Transfer

Peněženkou

ww
 

Čtěte s Wooky snadno a rychle - Jak na to!

1. Zaregistrujte se
Vytvořte si vlastní účet na jenprocasopisy.cz zde. Kromě přihlašovacího jména a hesla můžete zadat i své telefonní číslo a email. Díky telefonnímu číslu budete moci za eKnihu jednoduše zaplatit přes mobilní platby jedním kliknutím.
2. Vyberte si eČasopis/eKnihu
Najdete u nás eČasopisy z naší produkce, domácí i zahraniční eKnihy, bestsellery i novinky. A stovky eKnih zdarma! Z každého prodávaného eČasopisu či eKnihy si můžete stáhnout bezplatnou ukázku na vyzkoušení.
Pokud jste si vybrali eKnihu zdarma, klikněte na tlačítko
Pokud si chcete eČasopis/eKnihu vyzkoušet zdarma jako ukázku, klikněte na tlačítko . V obou případech dále pokračujte v kroku 5.
Pokud jste si vybrali eČasopis/eKnihu, které si chcete koupit, klikněte na tlačítko . Zobrazí se vám upozornění, že zaplatíte svým telefonním číslem - tato platba vám bude stržena z kreditu nebo přičtena k vašemu měsíčnímu účtu za telefon. Ověřte, zda je zadané číslo stále platné a nezměnili jste operátora, zda máte dostatečný kredit a pokud to bude váš operátor vyžadovat, musíte mít také povoleny Prémiové SMS služby.
3. Zaplaťte za eČasopis/eKnihu
Potvrďte, že uvedené údaje jsou v pořádku. Pokud je v nich chyba, můžete si své číslo a svého operátora změnit v nastavení svého účtu.
Po potvrzení se vaše platba začne realizovat.
4. Zkontrolujte platbu
Průběh svých plateb si můžete kontrolovat v části Platby vpravo nahoře. Zaplacení eČasopisu/eKnihy může trvat několik desítek sekund. Pro potvrzení vám bude doručena SMS zpráva. V případě, že transakce bude zamítnuta, postupujte dle návodu v části FAQ.
5. eČasopis/eKniha je dostupný ve vaší knihovně
Vaše eČasopisy, eKnihy zdarma, ukázky i zaplacené koupené eKnihy, máte dostupné v části Moje knihovna. Přístup do své knihovny máte nejen přes webovou a mobilní stránku, ale také z čtečky Wooky.
6. Vyberte si svou Wooky.
Abyste si mohli eČasopis/eKnihu přečíst, ZDARMA si stáhněte naši aplikaci Wooky čtečka. Čtečka je dostupná pro různá zařízení - počítače, telefony i tablety. Wooky si stáhnete rychle a snadno a nainstalujete na zařízení, které vám vyhovuje.
7. Stáhněte a nainstalujte
Vyberte si, kam si chcete Wooky nainstalovat zde. Stáhněte si Wooky do svého telefonu, počítače nebo tabletu a nainstalujte si ji.
8. Zaregistrujte si svoji Wooky
Když si Wooky nainstalujete, použijte své přihlašovací údaje z registrace na jenprocasopisy.cz a zaregistrujte si svoji novou čtečku Wooky ke svému účtu. Při registraci je potřeba vyplnit i region a název obchodu, ve kterém nakupujete.
9. Vyberte si ve Wooky eČasopis/eKnihu, které chcete číst
Po přihlášení se vám do Knihovny ve Wooky stáhne seznam eČasopisů/eKnih, které máte ve své Knihovně - ukázky, zakoupené eČasopisy/eKnihy i eKnihy zdarma. Vyberte si eČasopis/eKnihu, kterou chcete číst ve své čtečce - můžete si stáhnout všechny nebo jen tu, kterou chcete číst. Kliknutím na vybraný titul se eČasopis/eKniha stáhne do vaší čtečky - najdete ji v části Wooky (Čtu).
10. Klikněte na název eČasopisu/eKnihy a čtěte :-)
 
 
Help, FAQ
Help, FAQ