Čtěte rychle a snadno vaše e-knihy z wooky.jenprocasopisy.cz.
Prosím updatujte si svůj Internet Explorer 6 nebo použijte jiný webový prohlížeč.
košík
0 položek
 
Platební systém wpay
více
 

Přes mobil

Vodafone T-mobile O2

Kartou

Maestro Master Card Visa

Online bankovní převod

službu poskytuje payu
Ceska sporitelna fiobanka kb moneta Money Bank reiffeisenbank mbank sberbank era csob

Bankovním převodem

Transfer

Peněženkou

ww
 

Čtěte s Wooky snadno a rychle - Jak na to!

1. Zaregistrujte se
Vytvořte si vlastní účet na jenprocasopisy.cz zde. Kromě přihlašovacího jména a hesla můžete zadat i své telefonní číslo a email. Díky telefonnímu číslu budete moci za e-knihu jednoduše zaplatit přes mobilní platby jedním kliknutím.
2. Vyberte si e-časopis/e-knihu
Najdete u nás e-časopisy z naší produkce, domácí i zahraniční e-knihy, bestsellery i novinky. A stovky e-knih zdarma! Z každého prodávaného e-časopisu či e-knihy si můžete stáhnout bezplatnou ukázku na vyzkoušení.
Pokud jste si vybrali e-knihu zdarma, klikněte na tlačítko
Pokud si chcete e-časopis/e-knihu vyzkoušet zdarma jako ukázku, klikněte na tlačítko . V obou případech dále pokračujte v kroku 5.
Pokud jste si vybrali e-časopis/e-knihu, které si chcete koupit, klikněte na tlačítko . Zobrazí se vám upozornění, že zaplatíte svým telefonním číslem - tato platba vám bude stržena z kreditu nebo přičtena k vašemu měsíčnímu účtu za telefon. Ověřte, zda je zadané číslo stále platné a nezměnili jste operátora, zda máte dostatečný kredit a pokud to bude váš operátor vyžadovat, musíte mít také povoleny Prémiové SMS služby.
3. Zaplaťte za e-časopis/e-knihu
Potvrďte, že uvedené údaje jsou v pořádku. Pokud je v nich chyba, můžete si své číslo a svého operátora změnit v nastavení svého účtu.
Po potvrzení se vaše platba začne realizovat.
4. Zkontrolujte platbu
Průběh svých plateb si můžete kontrolovat v části Platby vpravo nahoře. Zaplacení e-časopisu/e-knihy může trvat několik desítek sekund. Pro potvrzení vám bude doručena SMS zpráva. V případě, že transakce bude zamítnuta, postupujte dle návodu v části FAQ.
5. E-časopis/e-kniha je dostupný ve vaší knihovně
Vaše e-časopisy, e-knihy zdarma, ukázky i zaplacené koupené e-knihy, máte dostupné v části Moje knihovna. Přístup do své knihovny máte nejen přes webovou a mobilní stránku, ale také z čtečky Wooky.
6. Vyberte si svou Wooky.
Abyste si mohli e-časopis/e-knihu přečíst, ZDARMA si stáhněte naši aplikaci Wooky čtečka. Čtečka je dostupná pro různá zařízení - počítače, telefony i tablety. Wooky si stáhnete rychle a snadno a nainstalujete na zařízení, které vám vyhovuje.
7. Stáhněte a nainstalujte
Vyberte si, kam si chcete Wooky nainstalovat zde. Stáhněte si Wooky do svého telefonu, počítače nebo tabletu a nainstalujte si ji.
8. Zaregistrujte si svoji Wooky
Když si Wooky nainstalujete, použijte své přihlašovací údaje z registrace na jenprocasopisy.cz a zaregistrujte si svoji novou čtečku Wooky ke svému účtu. Při registraci je potřeba vyplnit i region a název obchodu, ve kterém nakupujete.
9. Vyberte si ve Wooky e-časopis/e-knihu, které chcete číst
Po přihlášení se vám do Knihovny ve Wooky stáhne seznam e-časopisů/e-knih, které máte ve své Knihovně - ukázky, zakoupené e-časopisy/e-knihy i e-knihy zdarma. Vyberte si e-časopis/e-knihu, kterou chcete číst ve své čtečce - můžete si stáhnout všechny nebo jen tu, kterou chcete číst. Kliknutím na vybraný titul se e-časopis/e-kniha stáhne do vaší čtečky - najdete ji v části Wooky (Čtu).
10. Klikněte na název e-časopisu/e-knihy a čtěte :-)
 
 
Help, FAQ
Help, FAQ